Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - TRS 1:0 - Vynulovaný lídr tabulky

04.04.2015 | Tomáš Kučera

Tohle už tady dlouho nebylo! Poprvé v sezoně dokázala nově sestavená sedlecká obrana udržet doma nulu a hned to odnesl první tým tabulky z Trhových Svinů. Ten si za celý zápas nevytvořil skutečně vyloženou šanci, a tak domácím stačila jedna skvěle zahraná standardní situace kapitána Reitingera, kterou jemně tečoval Bláha, a Sedlec se mohl radovat ze tří bodů. Faktem je, že výhra mohla být mnohem vyšší, ale z mnoha brejkových šancí nedokázal zejména Kučera, ale i Reindl a další nic vytěžit. I tak ale může Sedlec slavit.

16. kolo | Sobota 04.04.2015, 16:30
 

SK Sedlec - TJ Spartak Trhové Sviny

1:0

1:0

Gól a nahrávka: 6. Bláha (Reitinger). Rozhodčí: Komzák - Novák, Hučík.

SK Sedlec: Hanzal - Zíka, Michalec, Bláha, Vojtěšek - Borovka, Reitinger, Peterka, Rybáček (62. Jodl) - Kučera, Reindl (65. Šindelář).

TJ Spartak Trhové Sviny: K. Brůha - Kašpar , D. Brůha , Štrachal , J. Šafránek - Perfoll , Valut (46. Horelica) , Švepeš , Tomek (70. Ebenhöh) - Z. Šafránek (81. Bednář) , Kolář (61. Štojdl).

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenér Sedlce: „Ze základní sestavy, která hrála ve Velešíně, nám vypadli dva hráči,ale dali jsme tým nějak dohromady a hráli spíše zezadu, hrozili ze standardních situací. Jednu rozehrál Reitinger, míč tečoval Bláha a v 6. minutě jsme vedli. Hráli jsme na brejky, Kučera a Reindl měli dvě tři šance, ale uklidňující branku nedali. Soupeře jsme do vyložené šance nepustili. Divákům se zápas asi nelíbil, protože jsme bránili, nechtěli jsme otevřít hru. Ale důležité jsou pro nás body, kterých ještě tolik nemáme. Čeká nás derby v Plané, a to bude určitě zajímavé.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Martin Písko, trenér Trhových Svinů: „Tým, který je na prvním místě, by neměl prohrávat takové zápasy, jako byl ten v Sedlci. Měli bychom k němu přistoupit úplně jinak, než jsme přistoupili, jinak budeme prohrávat s každým. V 6. minutě jsme dostali gól ze standardní situace a od té chvíle nás Sedlec dostal tam, kam nás chtěl dostat. Proti důrazné obraně jsme se nedokázali prosadit. Domácí měli ještě pár brejkových situací, které neproměnili, ale většinou se hrálo na jejich polovině. Jedeme do Frymburka, kde moc týmů nevyhrává. Musíme se na utkání připravit.“ (via Českobudějovický deník)

Aktuální články
SED - VET 1:0 - Šťastně trefená výhra

Sedlec čekal víkendový dvojzápas. V sobotním utkání jsme přivítali omlazené mužstvo Větřní, kterému chybělo hned 9 stabilně...

 
SED - LOU 1:1 - Utrápená remíza

Druhé utkání po sobě ve dvou dnech absolvovali sedlečtí fotbalisté, stejně tak jako soupeř z Loučovic. Ani jeden tým nebyl kompletní a v...

 
FRY - SED 2:2 - Bereme bod

Po dvoutýdenní vynucené pauze jsme byli natěšeni na zápas, a i když počet lidí na předzápasovém tréninku nebyl nikterak vysoký, na...

 
SED - DRT 5:0 - Parádní vstup do sezóny
 
SED - DRT 1:4 - Na závěr prohra
 
KUJ - SED 1:2 - Konečně tři body z venku
 
SED - NET 0:0 - Vyhrocené derby bez branek
 
ROB - SED 4:3 - Venku opět bída
 
SED - BNV 2:1 - Výhra s odřenýma ušima
 
HRD - SED 2:2 - V hlavní roli hlavní sudí
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.09.2020, 16:30
SK Sedlec - OK Vltavan Loučovice
1:1 (0:0)
 
Muži A | Sobota 26.09.2020, 16:30
SK Sedlec - SK Zlatá Koruna
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS