Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PLA - SED 3:2 - Totální zkrat odnesl body

11.04.2015 | Tomáš Kučera

Sedlec v Plané začal tak, jako s Trhovými Sviny končil. V prvním poločase byl lepším týmem a z několika šancí se dokázal gólově prosadit Pavlíček. Hned na začátku druhého poločasu utekl Kučera, znovu našel volného Pavlíčka a ten zvýšil na 2:0. Zdálo se, že Sedlec si odveze všechny body, jenže totální zkrat obranné hry hostujícího týmu znamenal dokonalý plánský obrat během několika minut. Inu, potvrdila se slova geniálního kouče Csaplára, že vedení 2:0 je to nejhorší, co se vám ve fotbale může stát ;)

17. kolo | Sobota 11.04.2015, 13:00
 

SK Planá - SK Sedlec

3:2

0:1

Góly a nahrávky: 56. Petscher, 64. Balogh, 68. Balogh - 14. Pavlíček (Kučera), 51. Pavlíček (Kučera). Rozhodčí:  Tauber - Řehoř, Buřič. ŽK: 0:1.

Diváci: 60

SK Planá: Nováček - Turek (46. Plojhar) , Kneys , T. Pintér , Kubíček - Řehoř , Beran , J. Pintér , Adámek - Balogh (89. Lexa) , Petscher (86. Vobořil)

SK Sedlec: Hanzal - Zíka, Michalec, Bláha, Vojtěšek (75. Pešek) - Borovka (75. Šindelář), Peterka, Reitinger (C), Pekař (71. Reindl) - Pavlíček, Kučera.

 
 
 
Ohlasy

Lubomír Pintér, místopředseda Plané: „Zápas měl stejný průběh jako s Velešínem, akorát jsme soupeře nechali utéct jen o dvě branky, takže jsme stačili skóre otočit. Na obrannou fázi se budeme muset zaměřit, šest gólů ze dvou zápasů není dobrá vizitka. Paradoxně nás výhra poslala do čela, ukazuje se, že favorité na jaře nebudou mít na růžích ustláno. Za stavu 1:2 šel hostující Kučera sám, nedal, a obrovskou šanci spálil i Pavlíček, jenž dorážel nad! Dostat třetí gól, vypadalo by to s námi všelijak. Ale Balogh a Petscher ukázali své individuální schopnosti a prosadili se, zaplať pánbůh, že je máme. Slavili jsme sté vítězství trenéra Cimburka v Plané.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Stanislav Šindelář, trenér Sedlce: „Pro nás je porážka hodně krutá. V 55.minutě jsme vedli už 2:0 a počítal jsem s tím, že budeme bodovat. Ale během deseti minut naše defenziva povolila, druhý a třetí gól padl po chybách v obraně. Byli jsme v nejsilnější možné sestavě, musíme se zamyslet nad chybami a připravit se na sobotu, kdy už kompletní nebudeme. Kádr je široký, nějak mužstvo dáme dohromady. Čeká nás těžký soupeř z Frymburka. Uvidíme...“ (via Českobudějovický deník)

Aktuální články
SED - VET 1:0 - Šťastně trefená výhra

Sedlec čekal víkendový dvojzápas. V sobotním utkání jsme přivítali omlazené mužstvo Větřní, kterému chybělo hned 9 stabilně...

 
SED - LOU 1:1 - Utrápená remíza

Druhé utkání po sobě ve dvou dnech absolvovali sedlečtí fotbalisté, stejně tak jako soupeř z Loučovic. Ani jeden tým nebyl kompletní a v...

 
FRY - SED 2:2 - Bereme bod

Po dvoutýdenní vynucené pauze jsme byli natěšeni na zápas, a i když počet lidí na předzápasovém tréninku nebyl nikterak vysoký, na...

 
SED - DRT 5:0 - Parádní vstup do sezóny
 
SED - DRT 1:4 - Na závěr prohra
 
KUJ - SED 1:2 - Konečně tři body z venku
 
SED - NET 0:0 - Vyhrocené derby bez branek
 
ROB - SED 4:3 - Venku opět bída
 
SED - BNV 2:1 - Výhra s odřenýma ušima
 
HRD - SED 2:2 - V hlavní roli hlavní sudí
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.09.2020, 16:30
SK Sedlec - OK Vltavan Loučovice
1:1 (0:0)
 
Muži A | Sobota 26.09.2020, 16:30
SK Sedlec - SK Zlatá Koruna
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS