Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - KŘE 8:2 - Osm gólů zajistilo deváté místo

14.06.2015 | Tomáš Kučera

Konec dobrý, všechno dobré. Nejlepší výkon si Sedlec pro své fanoušky nechal na úplný závěr. Poslední Křemže sice vedla, ale střelecký uragán domácích se pak zastavil až na osmi gólech. Zaskvěl se zejména čtyřgólový střelec Pavlíček, který ještě na další dva góly přihrál! Ale až na dvě hloupé chyby v obraně hrál dobře celý tým, včetně dvou náhradních brankářů, kteří do utkání zasáhli. Ten druhý, zvaný Čoud, se do branky podíval poprvé od roku 2002, kdy Sedlec hrál ještě IV. třídu, a hned udržel ve svém poločase čisté konto. Sedlec tak zakončil sezonu devátým místem, což po třetí pozici v předchozí sezoně rozhodně není úspěch, nicméně každé mužstvo má své problémy a pro takový malý vesnický tým je jistě solidní, pokud nemá v krajské soutěži žádné větší potíže se záchranou.

26. kolo | Sobota 13.06.2015, 17:00
 

SK Sedlec - TJ Sokol Křemže

8:2

4:2

Góly a nahrávky: 18. Pavlíček (Pešek), 20. Pavlíček (penalta), 24. Kučera (Pavlíček), 31. Bláha (Kučera), 51. Pavlíček (Reindl), 55. Reindl (Pavlíček), 65. Borovka (Kučera), 73. Pavlíček (Reindl) - 14. Linha, 38. Linha. Rozhodčí: Syrovátka - Slepička, Brejník. ČK: 1:0 (61. Bláha).

SK Sedlec: Štohanzl (46. Švec) - Pešek (46. Rybáček), Reitinger, Michalec, Vojtěšek (46. Kozel) - Pekař (46. Reindl), Bláha, Peterka, Borovka - Pavlíček, Kučera (76. Hovorka).

TJ Sokol Křemže: Končok - Brabec (46. Rienessl), Chromý, Fleischmann, P. Kouba – Matějka, Novotný, Snížek, Schuster (60. Stejskal) – Linha, Skopec.

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, předseda Sedlce: „Utkání se pro nás na začátku vyvíjelo špatně, soupeř se po hrubé chybě dostal do vedení. Pak jsme ale obrátili skóre na 4:1, ke konci první půle jsme dostali po hrubé chybě gól na 4:2. Ve druhé půli jsme už hosty k ničemu nepustili a skóre postupně narůstalo. Nejvíce se prosadil střelec Pavlíček, který dal čtyři góly, z toho jeden z penalty. Poslední utkání jsme zvládli, s posledním to byla povinná výhra a dá se říct, že je spokojenost. Nakonec jsme předstihli Kameňák a skončili devátí.“(via Českobudějovický deník)

 
 

Georgij Filip, trenér Křemže: „Dokud kluci plnili pokyny, tak to nebylo špatné a dokonce jsme v úvodu vedli. Soupeř nás možná i trochu podcenil. Postupně ale domácí jasně ukázali daleko vyšší kvalitu a zápas v pohodě otočili. I v době, kdy hráli o deseti, tak nás přehrávali. Ani my jsme nedohráli v plném počtu, když po zranění Stejskala už nebyl nikdo na střídání. To jen podtrhuje celou mizernou sezonu.“ (via Českokrumlovský deník)

Aktuální články
SED - VET 1:0 - Šťastně trefená výhra

Sedlec čekal víkendový dvojzápas. V sobotním utkání jsme přivítali omlazené mužstvo Větřní, kterému chybělo hned 9 stabilně...

 
SED - LOU 1:1 - Utrápená remíza

Druhé utkání po sobě ve dvou dnech absolvovali sedlečtí fotbalisté, stejně tak jako soupeř z Loučovic. Ani jeden tým nebyl kompletní a v...

 
FRY - SED 2:2 - Bereme bod

Po dvoutýdenní vynucené pauze jsme byli natěšeni na zápas, a i když počet lidí na předzápasovém tréninku nebyl nikterak vysoký, na...

 
SED - DRT 5:0 - Parádní vstup do sezóny
 
SED - DRT 1:4 - Na závěr prohra
 
KUJ - SED 1:2 - Konečně tři body z venku
 
SED - NET 0:0 - Vyhrocené derby bez branek
 
ROB - SED 4:3 - Venku opět bída
 
SED - BNV 2:1 - Výhra s odřenýma ušima
 
HRD - SED 2:2 - V hlavní roli hlavní sudí
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.09.2020, 16:30
SK Sedlec - OK Vltavan Loučovice
1:1 (0:0)
 
Muži A | Sobota 26.09.2020, 16:30
SK Sedlec - SK Zlatá Koruna
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS