Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - FRY 6:4 - Závan šílenství od Lipna

22.09.2018 | Tomáš Kučera

Sedlec udělal změny v sestavě a proti Frymburku nastoupil výborně. Hosté museli už ve třetí minutě vystřídat zraněného brankáře a z pole šel chytat Filip Mertl. Ten ale brzy inkasoval dvě branky po pěkných akcích od Tomáš Kučery a domácí byli jasně na koni. V 37. minutě ale brankář Mertl po odkopu míče v souboji předvedl ukázkové "sáňky" proti Kučerovi a střelec dvou branek musel do nemocnice, brankář nedostal ani žlutou kartu. Zraněného hráče ještě při odchodu napadl vedoucí frymburského mužstva Mertl, který měl jako obvykle už v deset dopoledne nakoupeno, a když kulhajícího Kučeru přišel bránit Chromý, dostal ještě červenou kartu domácí hráč. Bez dvou opor a v oslabení to měl Sedlec, který mezitím ještě vstřelil branku díky Kochovi, ve druhém poločase hodně těžké. Nakupily se chyby a Frymburk dokázal v 82. minutě vyrovnat na 4:4. Heroický výkon oslabených domácích ale nakonec znamenal zaslouženou tříbodovou odměnu. Branky Zíky a Hudce určily konečný výsledek 6:4. Bylo by však pěkné, pokud by si někteří lidé uvědomili, že fotbal na této úrovni se hraje pro zábavu, že lidé po fotbale normálně chodí do práce, starají se o děti a podobně. A že tudíž ohleduplnost vůči druhým by měla být základem všeho, co se na hřišti děje. "Fotbal hraju 30 let, takže poznám, když někdo v souboji záměrně chce zranit soupeře. Tohle byl přesně ten případ. Vím to já, ví to i mladý Mertl, ale pochopitelně jen proto, že nejdříve odkopnul míč, bude tvrdit, že mě zranit nechtěl. Je mi za něj stydno, že neměl ani slušnost se omluvit, ale není divu, nějaký pozitivní vzor v rodině evidentně chybí," shrnul nepěkný moment z prvního poločasu zraněný Kučera.

7. kolo | Sobota 22.09.2018, 10:15
 

SK Sedlec - FC Šumava Frymburk

6:4

3:0

Branky a nahrávky: 16. T. Kučera (Koch), 29. T. Kučera (M. Kučera), 45.+2. Koch (Hudec), 58. Milan Pešek (Martin Pešek), 84. Zíka (Špán), 86. Hudec - 46. Rillich, 51. R. Mertl, 82. Rillich, 82. Budík. Rozhodčí: Picka - Boček, Knotek. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (45. + 3. Chromý).

Diváci: 50

SK Sedlec: Hanzal - M. Kučera, Martin Pešek, Trněný (72. Špán), Koch, Samohejl - Milan Pešek (86. Bláha), Zíka, Chromý, Hudec - T. Kučera (37. Ambrož).

FC Šumava Frymburk: Neumann (3. Píšek) - Račák, Antl, R. Mertl, F. Mertl, Šisler, Petscher, Flöring, Budík, Rillich, Koza (74. Bláha).

Aktuální články
SED - DRT 1:4 - Na závěr prohra

Poslední zápas podzimní části sezony byl naplánován na druhý listopadový víkend. Sedlec chtěl na domácí půdě potvrdit první venkovní...

 
KUJ - SED 1:2 - Konečně tři body z venku

K dalšímu utkání soutěže vyrazil Sedlec na půdu Kamenného Újezdu. A přesto, že se domácí nachází ve spodních patrech tabulky, tak v...

 
SED - NET 0:0 - Vyhrocené derby bez branek

Derby. Zápas prvního s druhým. Souboj hlasivek fanoušků. I tak by se dalo definovat utkání Sedlce s Netolicemi, které ve finále příliš...

 
ROB - SED 4:3 - Venku opět bída
 
SED - BNV 2:1 - Výhra s odřenýma ušima
 
HRD - SED 2:2 - V hlavní roli hlavní sudí
 
SED - TSB 5:0 - Výsledek lepší než výkon
 
DDV - SED 3:0 - Od hranic s prázdnou
 
SED - ZLK 4:1 - Další domácí výhra
 
SED - VET 3:2 - Povedené utkání s tříbodovým ziskem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 09.11.2019, 14:00
SK Sedlec - TJ Dříteň
1:4 (1:0)
 
Muži B | Neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS