Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - HPL 6:4 - Bláznivý zápas za tři body

02.05.2015 | Tomáš Kučera

S Horní Planou sehrál Sedlec na podzim zápas, kdy ve 4. minutě prohrával 0:2 a nakonec vyhrál 4:2. Tentokrát byl průběh ještě bláznivější. Po 13 minutách vedl Sedlec 3:0, aby pak během dvou minut byl stav 3:2. Naštěstí hned po změně stran Bláha dvěma góly domácí tým uklidnil, ale kdyby střelci (a zejména Kučera) neměli vychýlené mušky, mohlo padnout možná i 20 gólů. Důležité jsou ale body, a ty zůstali Sedleckým!

20. kolo | Sobota 02.05.2015, 17:00
 

SK Sedlec - TJ Smrčina Horní Planá

6:4

3:2

Góly a nahrávky: 4. Peterka (Pekař), 9. Peterka (penalta), 13. Pekař (Reindl), 46. Bláha, 48. Bláha, 58. Peterka (penalta) - 20. Ryneš, 24. Kordík, 54. Kvasnička, 79. Vachta. Rozhodčí: Frček - Hovorka, Feitl.

Diváci: 50

SK Sedlec: Štohanzl - Pešek, Michalec, Reitinger, Kozel - Borovka, Peterka, Bláha, Pekař (64. Rybáček) - Kučera, Reindl (61. Šindelář).

TJ Smrčina Horní Planá: Truhlář - Oškrda, Aleš Kvasnička, Mařík, Kavka (69. Klik) - Ryneš, Vachta, Kordík (79. Fuchsík), Komžák (55. Adam Kvasnička) - Švábirt, Koritar.

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenér Sedlce: „Byla to taková hokejová přestřelka. Měli jsme dobrý nástup, ve 13. min. jsme vedli 3:0. Chlapci pak soupeře trochu podcenili, mysleli si, že jim dáme deset. Hráli jsme dopředu a moc se nebránilo. Soupeř zkorigoval na 3:2, v nástupu do druhé půle jsme odskočili, ale v zápase jsme dostali tři laciné branky, a to se příště nesmí stát, protože Nemanice budou silný soupeř! Kučera sám mohl dát pět gólů, hlavní ale je, že jsme doma splnili povinnost a máme tři body. Dá se říct, že jsme zachráněni.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Karel Souček, trenér Horní Plané: „Zaplnila se marodka a sestavu jsme dávali těžko dohromady i s mladíky. Sedlec byl asi nejslabší jarní soupeř a troufám si říct, že kdybychom byli komplet, tak jsme minimálně bod odvezli.“ (via Českokrumlovský deník)

Aktuální články
SED - VET 1:0 - Šťastně trefená výhra

Sedlec čekal víkendový dvojzápas. V sobotním utkání jsme přivítali omlazené mužstvo Větřní, kterému chybělo hned 9 stabilně...

 
SED - LOU 1:1 - Utrápená remíza

Druhé utkání po sobě ve dvou dnech absolvovali sedlečtí fotbalisté, stejně tak jako soupeř z Loučovic. Ani jeden tým nebyl kompletní a v...

 
FRY - SED 2:2 - Bereme bod

Po dvoutýdenní vynucené pauze jsme byli natěšeni na zápas, a i když počet lidí na předzápasovém tréninku nebyl nikterak vysoký, na...

 
SED - DRT 5:0 - Parádní vstup do sezóny
 
SED - DRT 1:4 - Na závěr prohra
 
KUJ - SED 1:2 - Konečně tři body z venku
 
SED - NET 0:0 - Vyhrocené derby bez branek
 
ROB - SED 4:3 - Venku opět bída
 
SED - BNV 2:1 - Výhra s odřenýma ušima
 
HRD - SED 2:2 - V hlavní roli hlavní sudí
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.09.2020, 16:30
SK Sedlec - OK Vltavan Loučovice
1:1 (0:0)
 
Muži A | Sobota 26.09.2020, 16:30
SK Sedlec - SK Zlatá Koruna
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS