Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - MAL 5:0 - Bušení do předem poražených

16.05.2015 | Tomáš Kučera

Celý zápas nejvíce ovlivnil fakt, že Malonty přijely pouze v devíti hráčích, desátý dorazil chvíli po začátku. Utkání tak bylo pouze o tom, kdy Sedlec dobude tuhou malontskou obranu, kde byli vystavěni prakticky všichni hráči. Trpěliví domácí to nakonec v nepříliš pohledném duelu zvládli pětkrát, pomohly hlavně dva góly neúnavného Pavlíčka po přestávce. Hosté takřka nevystřelili na branku a pro krajskou soutěž je poněkud nedůstojné přijet k utkání v tomto počtu hráčů. Na druhou stranu výkon devíti, respektive deseti malontských fotbalistů zaslouží velké uznání. Bojovali, vydali se ze všech sil a ač výsledek hovoří jasně, cesta Sedlce ke třem bodům rozhodně nebyla jednoduchá.

22. kolo | Sobota 16.05.2015, 17:00
 

SK Sedlec - TJ Hraničář Malonty

5:0

1:0

Góly a nahrávky: 40. Reindl (Bláha), 63. Pavlíček (Zíka), 76. Pavlíček, 81. Kučera (Bláha), 88. Reindl (Pavlíček). Rozhodčí: Hovorka - Frček, Cibranský.

Diváci: 50

SK Sedlec: Hanzal - Zíka, Reitinger, Pešek, Vojtěšek (46. Kozel) - Borovka (59. Rybáček), Pavlíček, Bláha, Pekař - Kučera, Reindl.

TJ Hraničář Malonty:

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenér Sedlce: „Vítězství se rodilo těžce, nepodali jsme dobrý výkon. Soupeř přijel s deseti hráči, trochu jsme jej asi podcenili a první gól dali až ke konci první půle. Trápili jsme se, ale povinnost splnili, získali tři body. Snad se hráči zamyslí, v Kameňáku tomu dají víc a ukáží zlepšení.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Aktuální články
SED - VET 1:0 - Šťastně trefená výhra

Sedlec čekal víkendový dvojzápas. V sobotním utkání jsme přivítali omlazené mužstvo Větřní, kterému chybělo hned 9 stabilně...

 
SED - LOU 1:1 - Utrápená remíza

Druhé utkání po sobě ve dvou dnech absolvovali sedlečtí fotbalisté, stejně tak jako soupeř z Loučovic. Ani jeden tým nebyl kompletní a v...

 
FRY - SED 2:2 - Bereme bod

Po dvoutýdenní vynucené pauze jsme byli natěšeni na zápas, a i když počet lidí na předzápasovém tréninku nebyl nikterak vysoký, na...

 
SED - DRT 5:0 - Parádní vstup do sezóny
 
SED - DRT 1:4 - Na závěr prohra
 
KUJ - SED 1:2 - Konečně tři body z venku
 
SED - NET 0:0 - Vyhrocené derby bez branek
 
ROB - SED 4:3 - Venku opět bída
 
SED - BNV 2:1 - Výhra s odřenýma ušima
 
HRD - SED 2:2 - V hlavní roli hlavní sudí
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.09.2020, 16:30
SK Sedlec - OK Vltavan Loučovice
1:1 (0:0)
 
Muži A | Sobota 26.09.2020, 16:30
SK Sedlec - SK Zlatá Koruna
 
 
SK Sedlec - kontakt: mistostarosta(zavináč)sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera(zavináč)esports.cz RSS