Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - VBR 3:0 - S přehledem za výhrou

21.09.2013 | Tomáš Kučera

Ani na šestý pokus nenalezl Sedlec přemožitele. Proti Vyššímu Brodu dal brzy gól (kdo jiný, než Balotelli Reindl), a pak držel míč v poklidu na kopačkách, v čemž vynikal Peterka. Když pak ve druhém poločase proměnil Hovorka penaltu po faulu na kapitána Reitingera, bylo hotovo. Hřebíček do vyšebrodské rakve přidal T. Kučera a Sedlec tak i nadále vede celou soutěž. Neuvěřitelné? Ano.

5. kolo | sobota 21.09.2013, 16:30
 

SK Sedlec - FK Dynamo Vyšší Brod

3:0

1:0

Góly a nahrávky: 19. Reindl (Reitinger), 68. Hovorka (penalta), 79. T. Kučera (Kozel). Rozhodčí: Hájek - Jeřábek, Cibranský.

Diváci: 70

SK Sedlec: Hanzal - Hovorka - M. Kučera, Švec, Kozel - Borovka (75. Pešek), Peterka, Reitinger, Bedlivý - T. Kučera, Reindl.

FK Dynamo Vyšší Brod: D. Rapčan – Sosna, Pomije, Bartoň st., Dibďák – Račák, L. Rapčan, Gondek, Cach (35. Prochaska), Pham – Filip.

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenérd Sedlece: "Výsledek vypadá, že to bylo jednoznačné utkání, ale není to tak, protože i soupeř měl několik příležitostí a měli jsme štětí, že netrefoval branku. Nepředvedli jsme oslnivý výkon, ale zase jsme splnili povinnost a doma vyhráli. V příštím kole hrajeme opět doma, přijede Horní Planá a po trestu už nastoupí Michalec, jenž měl ve Frymburku stop, silnější by měla být i lavička." (via Českobudějovický deník)

 
 

Jaroslav Jirkal, trenér Vyššího Brodu: „I když nám zase chybělo pět hráčů základu, tak jsme se soupeři herně vyrovnali. Měli jsme v první půli i tři dobré šance, ale koncovka nás pořád trápí a je v posledních zápasech doslova žalostná. Absence Marka nebo Jirkala, kteří jsou schopní góly dávat, jsou prostě znát. Domácí pak šli do vedení ze standardky. Ve druhé půli jsme sice chvílemi tlačili, ale soupeř dal z hloupé penalty druhou branku a ještě přidal z brejku třetí. Sedlec má prvotřídního gólmana, ale jinak mě nijak nepřesvědčil.“ (via Českokrumlovský deník)

Aktuální články
KAM - SED 8:3 - Ostudný výkon na závěr

Sedlec se v posledním zápase dostal do situace, ve které být nechtěl. Zápas v Kamenné byl utkáním o poslední místo. Jako po celou jarní...

 
SED - RMV 2:4 - Znovu bez bodů

Velice důležité utkání čekalo na Sedlecké v předposledním kole soutěže, k zápasu dorazil celek Římova, kterého dělily od domácího...

 
DBU - SED 3:2 - Opět prohra o gól

V dalším kole soutěže se představil Sedlec ve velice pěkném areálu v Neplachově, kde hraje letos své domácí zápasy Dolní Bukovsko....

 
DRT - SED 2:3 - Znovu bez bodu
 
SED - SBC 2:3 - Mizerný druhý poločas
 
LKB - Sedlec 3:4 - Otočení nepříznivého skóre
 
SED - BRV 3:0 - Vítězství s nulou vzadu
 
NVS - SED 5:1 - Hororový úvod
 
CDU - SED 6:1 - Notně oslabený Sedlec
 
SED - JNB - 3:3 - Remíza z posledních vteřin
 
Zápasy
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
TJ Sokol Kamenná - SK Sedlec
8:3 (4:1)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS