Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - VBR 8:2 - Krásný závěr, čtvrté místo a koruna pro nejlepšího střelce

19.06.2016 | Tomáš Kučera

Před dokopnou asi nemohl pro sedlecké fotbalisty přijít lepší zápas. Vyšší Brod přijel hodně odevzdaný a postupně inkasoval jeden gól za druhým. Ve druhém poločase dokonce dohrával v deseti, ale to už bylo dávno o vítězi rozhodnuto. V utkání políbila střelecká můza hlavně Kučeru, který nastřílel nevídaných 6 gólů, a to ještě neproměnil penaltu! Díky 26 gólům tak vyhrál i soutěž o nejlepšího střelce 1. B třídy, skupiny A. Ale důležitější je fakt, že Sedlec díky výhře poskočil až na konečnou čtvrtou příčku, což je druhý nejlepší výsledek v historii klubu z malé vesničky. Děkujeme za přízeň všech fanoušků v celé vcelku povedené sezoně.

26. kolo | sobota 18.06.2016, 17:00
 

SK Sedlec - FK Dynamo Vyšší Brod

8:2

5:1

Góly a nahrávky: 1. Staněk (Špán), 4. Kučera (Peterka), 17. Kučera (Peterka), 37. Kučera (Zíka), 44. Kučera (Staněk), 49. Kučera (Zíka), 70. Pešek (Bašar), 72. Kučera (Chromý) - 5. Marek, 58. Filip. Rozhodčí: Albert - Křížovský Brejník. ŽK: 2:1.

Diváci: 50

SK Sedlec: Hanzal - Zíka, Pešek, Bláha, Kozel - Pekař (46. Bašar), Peterka, Chromý, Špán - Kučera, Staněk (59. Šindelář).

FK Dynamo Vyšší Brod: Šesták – Vančura, Pomije, Klíma, Prochaska – F. Filip, Krauskopf, J. Gondek, Šerhakl, Cach – Marek.

Komentář
 
 
 


 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „Jednoznačné utkání. V posledním zápase, kdy o nic nešlo, k nám přijel odevzdaný soupeř. Ve druhé půli Vyšší Brod hrál po zranění hráče už jen v deseti. Kučera dal šest gólů a myslím, že se stal nejlepším střelcem naší skupiny. Nakonec jsme skočili čtvrtí, což je pěkné. Je spokojenost.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Jan Straka, trenér Vyššího Brodu: „Jeli jsme v jedenácti a celou druhou půli odehráli jen v deseti, když se zranil Cach. Co dodat? Bylo to vraždění neviňátek, neměli jsme šanci ani sílu na odpor. V krátké letní pauze se zase musíme dát dohromady.“(via Českokrumlovský deník)

Aktuální články
RMV - SED 2:2 Na závěr bod

Poslední utkání podzimní části a i celého roku 2023 čekal na sedlecké fotbalisty v Římově. Jednoznačným cílem bylo utkání...

 
SED - DRI 3:5 - Ze strany na stranu

Po volném víkendu se sedlečtí fotbalisté vrátili do soutěže domácím utkáním proti nedaleké Dřítni. Tím, že B mužstvu již...

 
SED - DBU 2:2 - Bojovná plichta

10. kolo soutěže přineslo souboj Sedlce s Dolním Bukovskem, které mělo v posledních kolech dobré výsledky. Domácí Sedlec chtěl napravit...

 
SBC - SED 5:3 - Rozhodly tři minuty
 
SED - LKB 1:1 - Nemohoucnost v útoku
 
BRV - SED 1:2 - Výhra u posledního
 
SED - NVS 3:1 - Lepší druhá půle
 
SED - CDU 0:4 - Silnější soupeř
 
JNB - SED 7:0 - Pořádný příděl
 
SED - ZAB 2:3 - Bídný výkon
 
Zápasy
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Římov - SK Sedlec
2:2 (1:0)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS