Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - NEM 1:0 - Rozhodl nemocný Pavlíček a všemocný Hanzal

29.03.2014 | Tomáš Kučera

První jarní zápas na překrásném trávníku za ještě lepšího počasí byl hodně opatrný. Oba týmy pozorně bránily a šancí mnoho nebylo. V té největší sice Pavlíček, který nastoupil notně nachlazený, napoprvé selhal, ale hned vzápětí vše napravil a vstřelil jediný gól zápasu. V závěru mohli hosté vyrovnat z poměrně přísné penalty, ale výborný Hanzal nadvakrát chytil. Skvěle fungující sedlecká obrana udržela nulu a domácí tak získali hned na úvod tři body.

15. kolo | sobota 29.03.2014, 15:00
 

SK Sedlec - SK Nemanice

1:0

0:0

Gól a nahrávka: 52. Pavlíček (Reitinger). Rozhodčí: Kovařík - Šnajder, Cibranský.

Diváci: 70

SK Sedlec: Hanzal - Bašar, Mar. Pešek (75. Bedlivý), Hovorka, Kozel - Borovka (77. Anderle), Reitinger, Pavlíček, Mil. Pešek (46. Peterka) - T. Kučera (85. Schacherle), P. Reindl (46. Zíka).

SK Nemanice:

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „Měli jsme z utkání obavy, protože poslední dva přípravné zápasy jsme prohráli. Tým byl asi unaven z přípravy, ale tento zápas byl vyrovnaný, pětadvacet minut jsme nepustili Nemanice k bráně. Ve druhé půli jsme dali gól a při nařízené penaltě nás podržel brankář Hanzal. Ve výkonu byly nedostatky, tak věřím, že v příštích zápasech se budeme zlepšovat.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Miroslav Dubský, trenér Nemanic: „Neproměňujeme šance, mladí to ještě nedokáží, chybí střelec – Remta byl zraněný a v poslední přípravě se Čtyřmi Dvory se zranil Standa Dubský, který bude dva měsíce mimo hru. Zraněných přibývá, tak uvidíme, co bude o víkendu...“ (via Českobudějovický deník)

Aktuální články
KAM - SED 8:3 - Ostudný výkon na závěr

Sedlec se v posledním zápase dostal do situace, ve které být nechtěl. Zápas v Kamenné byl utkáním o poslední místo. Jako po celou jarní...

 
SED - RMV 2:4 - Znovu bez bodů

Velice důležité utkání čekalo na Sedlecké v předposledním kole soutěže, k zápasu dorazil celek Římova, kterého dělily od domácího...

 
DBU - SED 3:2 - Opět prohra o gól

V dalším kole soutěže se představil Sedlec ve velice pěkném areálu v Neplachově, kde hraje letos své domácí zápasy Dolní Bukovsko....

 
DRT - SED 2:3 - Znovu bez bodu
 
SED - SBC 2:3 - Mizerný druhý poločas
 
LKB - Sedlec 3:4 - Otočení nepříznivého skóre
 
SED - BRV 3:0 - Vítězství s nulou vzadu
 
NVS - SED 5:1 - Hororový úvod
 
CDU - SED 6:1 - Notně oslabený Sedlec
 
SED - JNB - 3:3 - Remíza z posledních vteřin
 
Zápasy
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
TJ Sokol Kamenná - SK Sedlec
8:3 (4:1)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS