Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - NEM 3:3 - Vynikající zápas skončil dělbou bodů

05.09.2015 | Tomáš Kučera

Nemanice mají velké ambice, ale v prvním poločase dokázala sedlecká obrana jejich nebezpečné akce výborně eliminovat i díky spolehlivému výkonu nové posily na stoperu ex-jankovského Kocha. Když se po půl hodině trefil nechytatelnou bombou z přímého kopu Pavlíček a před poločasem využil chybu obrany Chromý, vypadalo to pro Sedlec velmi dobře. Hned po přestávce mohl Pavlíček ještě zvýšit, ale tentokrát Polomčák skvěle míč vytěsnil. Místo toho přišly dvě chyby v obraně a bylo rázem vyrovnáno. Ještě jednou šel Sedlec do vedení, když Kučera prošel obranou a jeho vyraženou střelu doručil do branky Pekař. Ale i tentokrát Nemanice vyrovnaly, když daly další gól hlavou. Nic už na výsledku nezměnila ani dvě domácí břevna, ani šance hostů, kteří dokázali přidat gól už jen z ofsajdu. Výborný a vyrovnaný zápas ale musel diváky bavit.

3. kolo | sobota 05.09.2015, 17:00
 

SK Sedlec - SK Nemanice

3:3

2:0

Góly a nahrávky: 32. Pavlíček, 44. Chromý, 54. Pekař (Kučera) - 48. Schönkypl, 52. Dubský, 62. Novotný. Rozhodčí: Albert - Ovčáček, Cibranský. ŽK: 3:3.

Diváci: 80

SK Sedlec: Hanzal - Koch - Pešek (79. Růžička), Bláha, Vojtěšek (72. Kozel) - Peterka, Pavlíček, Chromý, Borovka - Pekař (56. Zíka), Kučera.

SK Nemanice: Polomčák - Motl, Zatloukal, Strnad (81. Kubát), Dubský - Novotný, Kochlöfl, Nevosad, Křiváček - Schönkypl, Zach.

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „S bodem jsme spokojeni, i když jsme vedli o půli 2:0 a říkal jsem si, že bychom mohli vyhrát... Ale na začátku druhé půle jsme neproměnili tutovku (Pavlíček) a inkasovali docela laciné góly. Diváci byli, myslím, spokojeni, protože se hrál solidní fotbal, bod si zasloužila obě mužstva. Ze čtyř zápasů to byl na podzim zatím nejtěžší soupeř. V sobotu nás čeká zápas v Plané u Českých Budějovic.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Stanislav Korčák, předseda Nemanic: „První poločas se nám vůbec nepovedl, Sedlec nás jasně přehrál, my byli bez pohybu. Jediný Nevosad odváděl standardní výkon. Ve druhém poločase se tým rozehrál, vyrovnal hru a mohl vyhrát, kdyby nám uznali gól. Pro údajný ofsajd ale neplatil. Z utkání máme čtyři zraněné, a to je pro nás téměř likvidační! Pro Strnada, který na kotníky trpí, možná podzim skončil.“ (via Českobudějovický deník)

Aktuální články
RMV - SED 2:2 Na závěr bod

Poslední utkání podzimní části a i celého roku 2023 čekal na sedlecké fotbalisty v Římově. Jednoznačným cílem bylo utkání...

 
SED - DRI 3:5 - Ze strany na stranu

Po volném víkendu se sedlečtí fotbalisté vrátili do soutěže domácím utkáním proti nedaleké Dřítni. Tím, že B mužstvu již...

 
SED - DBU 2:2 - Bojovná plichta

10. kolo soutěže přineslo souboj Sedlce s Dolním Bukovskem, které mělo v posledních kolech dobré výsledky. Domácí Sedlec chtěl napravit...

 
SBC - SED 5:3 - Rozhodly tři minuty
 
SED - LKB 1:1 - Nemohoucnost v útoku
 
BRV - SED 1:2 - Výhra u posledního
 
SED - NVS 3:1 - Lepší druhá půle
 
SED - CDU 0:4 - Silnější soupeř
 
JNB - SED 7:0 - Pořádný příděl
 
SED - ZAB 2:3 - Bídný výkon
 
Zápasy
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Římov - SK Sedlec
2:2 (1:0)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS