Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - ZLI 2:1 - Vyhrané derby a 3. místo, skvělý konec sezony!

15.06.2014 | Tomáš Kučera

Nejlepší sezona v historii klubu, to je jednoduché hodnocení po posledním zápase. V utkání se Zliví předvedl Sedlec výborný výkon a kdyby proměňoval šance, musel by vyhrát mnohem vyšším výsledkem. Ale i vítězství 2:1 po trefách Peterky a Reindla znamenalo v důsledku posun na 3. místo v tabulce, což je pro mužstvo z malé vesničky v 1. B třídě fantastický výsledek. Po utkání byl na dokopné vyhlášen i nejlepší hráč sezony, kterým byl jednohlasně prohlášen brankář Fanda Hanzal.

26. kolo | sobota 14.06.2014, 17:00
 

SK Sedlec - SK Zliv

2:1

0:0

Góly a nahrávky: 65. Peterka (Borovka), 78. Reindl (Kučera) - 59. J. Boubal. Rozhodčí: Klimeš - Studený, Michalec.

SK Sedlec: Hanzal - Schacherl, Bedlivý, Zíka, Kozel - Borovka, Peterka, Reitinger, Milan Pešek (76. Bašar) - Kučera, Šindelář (46. Reindl).

SK Zliv:

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, předseda a trenér Sedlece: „Chtěli jsme úspěšnou sezonu, nejlepší v historii klubu, zvládnout i v posledním zápase. Začali jsme dobře, ve 12. min. jsme mohli vést 3:0, jenže jsme neproměnili tutovky a nakonec poločas byl 0:0. Hosté šli ve druhé půli střelou Boubala z 25 metrů do vedení, ale my jsme vyrovnali a stačili jsme dát i druhý gól, takže spokojenost na všech frontách. U hráčů i fanoušků. Tým bude mít měsíční prázdniny a po nich začneme s přípravou.“(via Českobudějovický deník)

 
 

Karel Jindrle, předseda a trenér Zlivi: „V derby jsme šli do vedení gólem Boubala. Domácí vyrovnali a pět minut před koncem dali vítězný gól. Neřekl bych, že byl Sedlec lepší, ale o spíš o ten gól šťastnější. Zápasu by více slušela remíza. Někteří naši hráči už odjeli na dovolenou, takže jsme nastoupili v poslepované sestavě, ale tím nechci nijak snižovat výkon našeho týmu ani soupeře! Teď už vzhlížíme k příští sezoně.“(via Českobudějovický deník)

Aktuální články
KAM - SED 8:3 - Ostudný výkon na závěr

Sedlec se v posledním zápase dostal do situace, ve které být nechtěl. Zápas v Kamenné byl utkáním o poslední místo. Jako po celou jarní...

 
SED - RMV 2:4 - Znovu bez bodů

Velice důležité utkání čekalo na Sedlecké v předposledním kole soutěže, k zápasu dorazil celek Římova, kterého dělily od domácího...

 
DBU - SED 3:2 - Opět prohra o gól

V dalším kole soutěže se představil Sedlec ve velice pěkném areálu v Neplachově, kde hraje letos své domácí zápasy Dolní Bukovsko....

 
DRT - SED 2:3 - Znovu bez bodu
 
SED - SBC 2:3 - Mizerný druhý poločas
 
LKB - Sedlec 3:4 - Otočení nepříznivého skóre
 
SED - BRV 3:0 - Vítězství s nulou vzadu
 
NVS - SED 5:1 - Hororový úvod
 
CDU - SED 6:1 - Notně oslabený Sedlec
 
SED - JNB - 3:3 - Remíza z posledních vteřin
 
Zápasy
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
TJ Sokol Kamenná - SK Sedlec
8:3 (4:1)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS