Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - ČVP 0:0 - Bušení do zavřených vrat

02.04.2016 | Tomáš Kučera

První jarní utkání nebylo ze strany Sedleckých úplně špatné, ale střelci jakoby ještě trpěli zimním spánkem. Hosté měli obrovskou šanci hned v 1. minutě, ale brankář Hanzal proti Martinu Kozovi skvěle zasáhnul. Pak se Černá zatáhla a takřka do konce zápasu pouze bránila. Sedlec měl spoustu standardních situací, které ale k ničemu nevedly. Kapitán Pavlíček měl dvě obrovské šance, kdy postupoval na gólmana Bublíka takřka sám, ale jeho pokusy skončily vždy těsně mimo. A když chvíli před koncem nedokázal přehodit polovyběhnutého brankáře Bublíka ani nejlepší sedlecký střelec Kučera, body se nakonec dělily. Vyzdvihnout je ale třeba sedleckou obranu, která zahrála v novém složení velmi spolehlivě a poprvé v sezoně z toho bylo čisté konto. Sedlec teď čekají dva souboje s tabulkově nejlepšími celky, to bude skutečný test!

15. kolo | sobota 02.04.2016, 16:30
 

SK Sedlec - TJ Černá v Pošumaví

0:0

0:0

Rozhodčí: Hladík - Pekárek, Cibranský. ŽK: 1:3 (Chromý - Frnka, Bublík, Martin Koza).

Diváci: 60

SK Sedlec: Hanzal - Chromý - Pešek (83. Kozel), Koch, Bláha - Špán (63. Peterka), Pavlíček, Zíka, Pekař - Kučera, Staněk.

TJ Černá v Pošumaví: Bublík – Michal Koza (46. Zeman), Schober, Frnka, Kordík – Pavlis, Černý, Sivák, L. Koza – Martin Koza, J. Šlak (46. Brůha).

 
 
 
Ohlasy

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „I když jsme v přípravě poslední dva zápasy vyhráli, čekali jsme, že nás po zimě čeká těžký zápas. Začali jsme hrubkou vzadu, Černá mohla dát gól, ale nedala – a byla to jediná šance, kterou měla. Jinak se hrálo většinou od vápna k vápnu. V první půli jsme slibné příležitosti neproměnili, a tak remíza je asi spravedlivá. Chtělo to více bojovnosti, více srdce. Přistoupili jsme k tomu trochu profesorky, mysleli si, že to bude stačit. Nestačilo... Čeká nás těžký soupeř: Jedeme do Nemanic, kde musíme podat lepší výkon než doma.“(via Českobudějovický deník)

 
 

Milan Frnka (trenér Černé v Pošumaví): „Měl jsem z prvního jarního zápasu obavy, protože do Sedlce se pro body jen tak nejezdí. Byli jsme také trochu nervozní, ale vše jsme vynahradili bojovností a bod nakonec vydřeli. Už po necelých pěti minutách šel sám na branku Martin Koza, ale nedal. Domácí pak také měli tutovku, v dalších minutách měli více ze hry a zahrávali velké množství standardek. Vše jsme ale ustáli a cenný výsledek ubránili. Bod je pro nás zlatý, ale musíme tento zisk potvrdit doma proti Kameňáku.“ (via Českokrumlovský deník)

Aktuální články
RMV - SED 2:2 Na závěr bod

Poslední utkání podzimní části a i celého roku 2023 čekal na sedlecké fotbalisty v Římově. Jednoznačným cílem bylo utkání...

 
SED - DRI 3:5 - Ze strany na stranu

Po volném víkendu se sedlečtí fotbalisté vrátili do soutěže domácím utkáním proti nedaleké Dřítni. Tím, že B mužstvu již...

 
SED - DBU 2:2 - Bojovná plichta

10. kolo soutěže přineslo souboj Sedlce s Dolním Bukovskem, které mělo v posledních kolech dobré výsledky. Domácí Sedlec chtěl napravit...

 
SBC - SED 5:3 - Rozhodly tři minuty
 
SED - LKB 1:1 - Nemohoucnost v útoku
 
BRV - SED 1:2 - Výhra u posledního
 
SED - NVS 3:1 - Lepší druhá půle
 
SED - CDU 0:4 - Silnější soupeř
 
JNB - SED 7:0 - Pořádný příděl
 
SED - ZAB 2:3 - Bídný výkon
 
Zápasy
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Římov - SK Sedlec
2:2 (1:0)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS