Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SED - TSB - 1:0 Vítězné loučení

19.06.2023 | Milan Pešek

Poslední utkání sezóny a také poslední zápas v 1.B třídě zbýval odehrát sedleckým fotbalistům. Soupeřem byl B tým Trhových Svinů. Již před utkáním bylo jasné, že se Sedlec nedostane ze sestupové příčky, skončí v tabulce předposlední a po jedenácti sezónách opustí krajské soutěže. Hosté přijeli s mladým týmem. Domácí Sedlec se s krajskou soutěží chtěl rozloučit vítězně.

14. kolo | sobota 17.06.2023, 17:00
 

SK Sedlec - TJ Spartak Trhové Sviny B

1:0

1:0

Branky: 12. Mi. Pešek (Reitinger)

Žluté karty: 1:3

Rozhodčí: Křížek - Jelínek, Hora

Diváci: 45

SK Sedlec: Kabelka - Kozel (60. Ma. Pešek), Reitinger, Rybáček, Koch - Cibuzar (60. Šindelář), Zíka, Peterka, Hudec - Koňarík, Mi. Pešek (80. Voráček)

TJ Spartak Trhové Sviny B: Tomášek - O. Smolen, Baštýř, Tuscher, L. Smolen, Kostohryz, Hruška, Tůma (65. Klíma), Korčak, Fatura, Valter (56. Lukeš)

Komentář
 
 
 

Úvod utkání domácím hráčům vyšel, držel míč, kombinoval, ale chyběla přesnější přihrávka do koncovky. To se povedlo ve 12. minutě, Reitinger vzduchem poslal míč do běhu na Milana Peška, míč ještě tečoval hostující obránce, ale domácí útočník se dostal k balonu a obstřelil vybíhajícího brankáře hostí Tomáška – 1:0.  V další fázi utkání se domácí snažili navýšit vedení, ale opět je zradila nepřesná finální přihrávka nebo spolehlivě chytající brankář Tomášek a také branková konstrukce trefená z přímého kopu. Ke konci poločasu se osmělili i hosté, ale nebezpečnější situace z toho před brankou domácích nebyla. Poločas tak skončil jednobrankovým vedením domácích.

V druhém poločase byla hra vyrovnanější a přelévala se od jednoho vápna k druhému, ale bez ohrožení brankářů, obě obrany byly pozorné a tak se hrálo spíše mezi vápny. Za Sedlec se v dobré šanci ocitl střídající Šindelář, ale branku těsně přestřelil. Hosté se snažili alespoň o vyrovnání na konci utkání, ale kromě jednoho závaru v pokutovém území si toho více nevypracovali. Utkání tak Sedlec vyhrál nejhubenějším výsledkem.

Aktuální články
RMV - SED 2:2 Na závěr bod

Poslední utkání podzimní části a i celého roku 2023 čekal na sedlecké fotbalisty v Římově. Jednoznačným cílem bylo utkání...

 
SED - DRI 3:5 - Ze strany na stranu

Po volném víkendu se sedlečtí fotbalisté vrátili do soutěže domácím utkáním proti nedaleké Dřítni. Tím, že B mužstvu již...

 
SED - DBU 2:2 - Bojovná plichta

10. kolo soutěže přineslo souboj Sedlce s Dolním Bukovskem, které mělo v posledních kolech dobré výsledky. Domácí Sedlec chtěl napravit...

 
SBC - SED 5:3 - Rozhodly tři minuty
 
SED - LKB 1:1 - Nemohoucnost v útoku
 
BRV - SED 1:2 - Výhra u posledního
 
SED - NVS 3:1 - Lepší druhá půle
 
SED - CDU 0:4 - Silnější soupeř
 
JNB - SED 7:0 - Pořádný příděl
 
SED - ZAB 2:3 - Bídný výkon
 
Zápasy
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Římov - SK Sedlec
2:2 (1:0)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS