Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NEM - SED 1:1 - Druhý poločas přinesl bod

31.08.2013 | Tomáš Kučera

Ani třetí duel sezony nepřinesl sedleckému týmu porážku. Ale po prvním poločase to na body nevypadalo! Pak ale přišlo veliké zlepšení, vyrovnávací gól střídajícího Bašara a při troše štěstí mohl Sedlec i vyhrát. I bod z venku je ale platný a díky němu drží Sedlec neporazitelnost a má stejně bodů jako před rokem za celý podzim!

2. kolo | sobota 31.08.2013, 17:00
 

SK Nemanice - SK Sedlec

1:1

1:0

Góly a nahrávky: 17. Dubský st. - 65. Bašar (Reindl). Rozhodčí: Hnilička - Szücz, Ondra.

Diváci: 60

SK Nemanice:

SK Sedlec: Hanzal - Boček (46. Kozel), Michalec, Hovorka, M. Kučera - Borovka (61. Šindelář), Reitinger, Peterka, Bedlivý (31. Bašar) - T. Kučera, Reindl.

 
 
 
Ohlasy

Miroslav Dubský, trenér Nemanic: „Neproměnili jsme šance – a pak jsme se báli o výsledek! Za první poločas bychom si zasloužili vyhrát, měli jsme pět tutovek, ale využili jenom jednu. Druhá půle byla vyrovnaná, znovu jsme měli nějaké šance,ale už ne tak vyložené. Hlavní je, že se neprohrálo. Sedlec známe z okresu, hraje pořád stejně bojovně,takže jsme věděli,co nás čeká..." (via Českobudějovický deník)

 
 

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „Myslím, že remíza byla spravedlivá. V první půli jsme mohli dostat tři čtyři góly, což potvrdili i naši fanoušci. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, vyrovnali jsme, a v posledních deseti minutách jsme dokonce měli šance vstřelit druhý gól, ale to by asi bylo pro domácí kruté.“ (via Českobudějovický deník)

Aktuální články
KAM - SED 8:3 - Ostudný výkon na závěr

Sedlec se v posledním zápase dostal do situace, ve které být nechtěl. Zápas v Kamenné byl utkáním o poslední místo. Jako po celou jarní...

 
SED - RMV 2:4 - Znovu bez bodů

Velice důležité utkání čekalo na Sedlecké v předposledním kole soutěže, k zápasu dorazil celek Římova, kterého dělily od domácího...

 
DBU - SED 3:2 - Opět prohra o gól

V dalším kole soutěže se představil Sedlec ve velice pěkném areálu v Neplachově, kde hraje letos své domácí zápasy Dolní Bukovsko....

 
DRT - SED 2:3 - Znovu bez bodu
 
SED - SBC 2:3 - Mizerný druhý poločas
 
LKB - Sedlec 3:4 - Otočení nepříznivého skóre
 
SED - BRV 3:0 - Vítězství s nulou vzadu
 
NVS - SED 5:1 - Hororový úvod
 
CDU - SED 6:1 - Notně oslabený Sedlec
 
SED - JNB - 3:3 - Remíza z posledních vteřin
 
Zápasy
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
TJ Sokol Kamenná - SK Sedlec
8:3 (4:1)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS