Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VET - SED 0:0 - Bezbranková remíza

10.10.2022 | Milan Pešek

Na půdu Větřní odjížděl Sedlec s nepočetnou sestavou. Trenér Šindelář měl na lavičce pouze dva fotbalisty, když pomoci přišel i matador Miloslav Voráček. K tomuto stavu přispělo i souběžně hrané utkání B mužstva, ale také velký počet omluvenek. Naopak se v základní sestavě objevil, po dlouhé pauze, útočník David Reindl.

8. kolo | sobota 08.10.2022, 16:00
 

SK Větřní - SK Sedlec

0:0

0:0

Žluté karty: 3:1

Rozhodčí: Klimeš - Večerník

Diváci: 48

SK Větřní: Votýpka - Soukup, Ješina, Krák (63. Hromada), Dušek, Didkivský, Taher (82. Kalkuš), Sluka, Konečný, Vnuk, Churan (50. Podskalský)

SK Sedlec: Kabelka - Kozel, Reitinger, Hudec, Bašar - Samohejl (77. Folvarský), Koňarík, Zíka, Peterka, Mi. Pešek (87. M. Voráček) - Reindl

Komentář
 
 
 

První poločas utkání byl herně vyrovnaný, Sedlečtí se do lepších příležitostí dostali hned v úvodu utkání, ale ani Milan Pešek, tak David Reindl při zakončení úspěšní nebyli. Domácí hrozili střelami z větší vzdálenosti a především pak ze standardních situací, které měli precizně natrénované. Ale ani fotbalistům z Větřní se skórovat nepovedlo.

 

V druhém poločase kvalita hry opadla. Hosté balon dopředu spíše jen nakopávali a k výraznějšímu ohrožení brankáře Votýpky se nepropracovali. Domácí častěji drželi míč na kopačkách a opět hrozili standardními situacemi, po nichž několikrát zazněla branková konstrukce sedlecké svatyně. Branku tak ani jedno mužstvo vstřelit nedokázalo a tak si soupeři do tabulky připsali po bodu.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Milan Pešek (hráč): Tentokrát jsme dávali jedenáctku dohromady těžko, ale nakonec jsme základní sestavu neměli vůbec špatnou. Přišel nám útočník David Reindl a byl na hřišti znát. V prvním poločase to bylo herně vyrovnané, branka mohla padnout na obou stranách, ale nestalo se. V druhém poločase, zhruba od 60. minuty jsme odpadli a hráli už především domácí. Šance měli zejména po standardkách, některé signály zahráli opravdu pěkně. Ale tentokrát se nás drželo i štěstí, když domácí několikrát trefili břevno nebo tyč. Bod tak bereme. Pro oko diváka nebyl tento zápas nikterak atraktivní, spíše podprůměrný. Věřím, že pokud se nám podaří se do dalších kol sejít, nějaké body ještě přidáme.

Aktuální články
RMV - SED 2:2 Na závěr bod

Poslední utkání podzimní části a i celého roku 2023 čekal na sedlecké fotbalisty v Římově. Jednoznačným cílem bylo utkání...

 
SED - DRI 3:5 - Ze strany na stranu

Po volném víkendu se sedlečtí fotbalisté vrátili do soutěže domácím utkáním proti nedaleké Dřítni. Tím, že B mužstvu již...

 
SED - DBU 2:2 - Bojovná plichta

10. kolo soutěže přineslo souboj Sedlce s Dolním Bukovskem, které mělo v posledních kolech dobré výsledky. Domácí Sedlec chtěl napravit...

 
SBC - SED 5:3 - Rozhodly tři minuty
 
SED - LKB 1:1 - Nemohoucnost v útoku
 
BRV - SED 1:2 - Výhra u posledního
 
SED - NVS 3:1 - Lepší druhá půle
 
SED - CDU 0:4 - Silnější soupeř
 
JNB - SED 7:0 - Pořádný příděl
 
SED - ZAB 2:3 - Bídný výkon
 
Zápasy
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Římov - SK Sedlec
2:2 (1:0)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS