Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DŘÍ - SED 2:1 - Dříteňský komplex trvá

23.04.2016 | Tomáš Kučera

Ani na šestý pokus nedokázal Sedlec získat proti Dřítni ani bod. Tentokrát to komplikovala i sestava, v níž chybělo snad 8 hráčů a nastoupit tak museli i hráči z béčka. Ve druhém poločase nuceně debutoval v krajské soutěži i čtyřiačtyřicetiletý Jan Zíka, který obětave zaskočil za Michalce, který inkasoval ránu do hlavy. I přes slátanou sestavu nehrál Sedlec špatně, bohužel po čtvrthodině si rozhodčí Bubma vybájil penaltu a Dříteň šla do vedení. Po přihrávce Kučery ale do poločasu srovnal Pekař. Bylo jasné, že kdo dá gól, ten nejspíš vyhraje, a ten dali po takřka jediné opravdu povedené akci domácí. Sedlec pak měl tlak, který byl ale spíše platonický, proto z toho tentokrát body nebyly. Pro příští zápas už se snad někteří sedlečtí hráči uzdraví, protože by to konečně chtělo první jarní výhru...

18. kolo | sobota 23.04.2016, 17:00
 

TJ Dříteň - SK Sedlec

2:1

1:1

Góly a nahrávky: 15. Pfeffer z penalty, 61. Klimeš - 36. Pekař (Kučera). Rozhodčí: Bumba - Ernst, Špelina. ŽK: 3:2.

Diváci: 80

TJ Dříteň: Lébl - Slepička - Hošek, Pečenka (58. Milan Kovařík), Novák - Švejda (89. Bláha), Pfeffer, Marek Kovařík (77. Babka), T. Kovařík (62. Werner) - Klimeš, Šíma (85 Vo Son).

SK Sedlec: Hanzal - Chromý - Michalec (46. Jan Zíka), Reitinger, Bašar - Peterka, Pavlíček, Jaroslav Zíka, Špán - Kučera, Pekař.

 
 
 
Ohlasy

Tomáš Slepička, hrající asistent Dřítně: „Před početnou diváckou kulisou jsme se ujali vedení brankou z pokutového kopu.
Hrálo se od vápna k vápnu, vzadu jsme udělali chybu a inkasovali. Ve druhém poločase bylo zřejmé, že kdo dá gól, ten vyhraje. Naštěstí Jarda Klimeš zakončil pěknou akci po ose Švejda – Pfeffer. Soupeře jsme pak už k ničemu nepustili. Naši obránci vymazali nejlepšího střelce Kučeru, za což jim patří dík. Zatrnulo nám jen v 85. min. při Pavlíčkově trestném kopu, kdy minul tyčku. Za výhru jsme rádi.“ (via Českobudějovický deník)

 
 

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „Podruhé v řadě jsme prohráli. Do Dřítně jsme jeli s úzkým kádrem, vezli jsme dva hráče z béčka, ale i tak náš tým podal dobrý výkon. V první půli jsme hráli slušně, pak jsme museli vystřídat a sestava se pozměnila. Penalta pro domácí byla podle mne přísná, ale vyrovnali jsme. Škoda neproměněných šancí na konci první půle, kdy jsme mohli jít do vedení. Nepodařilo se... Máme na jaře zatím smůlu: V zápasech jsme nebyli horší, ale bodů děláme málo. Snad to zlomíme.“ (via Českobudějovický deník)

Aktuální články
RMV - SED 2:2 Na závěr bod

Poslední utkání podzimní části a i celého roku 2023 čekal na sedlecké fotbalisty v Římově. Jednoznačným cílem bylo utkání...

 
SED - DRI 3:5 - Ze strany na stranu

Po volném víkendu se sedlečtí fotbalisté vrátili do soutěže domácím utkáním proti nedaleké Dřítni. Tím, že B mužstvu již...

 
SED - DBU 2:2 - Bojovná plichta

10. kolo soutěže přineslo souboj Sedlce s Dolním Bukovskem, které mělo v posledních kolech dobré výsledky. Domácí Sedlec chtěl napravit...

 
SBC - SED 5:3 - Rozhodly tři minuty
 
SED - LKB 1:1 - Nemohoucnost v útoku
 
BRV - SED 1:2 - Výhra u posledního
 
SED - NVS 3:1 - Lepší druhá půle
 
SED - CDU 0:4 - Silnější soupeř
 
JNB - SED 7:0 - Pořádný příděl
 
SED - ZAB 2:3 - Bídný výkon
 
Zápasy
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Římov - SK Sedlec
2:2 (1:0)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS