Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HPL - SED 0:3 - Jarní série pokračuje, z jihu opět se třemi body

26.04.2014 | Tomáš Kučera, Jan Pavlíček

Ani třetí tým z nejjižnější části jihočeského kraje nedokázal najít recept na sedlecký tým. Po Frymburku a Vyšším Brodu odešel s nepořízenou i celek Horní Plané. Po vyrovnaném poločase se ve druhé části nechal po druhé žluté vyloučit domácí obránce a přesilovku Sedlec stoprocentně využil. Z přímého kopu se trefil Michalec, následně zakončil rychlý brejk Kučera a skóre uzavřel Peterka. Od 2. listopadu nepoznal Sedlec porážku a dál atakuje čelní pozice.

19. kolo | sobota 26.04.2014, 17:00
 

TJ Smrčina Horní Planá - SK Sedlec

0:3

0:0

Góly a nahrávky: 65. Michalec, 72. Kučera (Pavlíček), 83. Peterka (Reindl). ČK: 1:0 (50. Kostínek). Rozhodčí: Hájek - Žurek, Gondek.

TJ Smrčina Horní Planá: R. Ryneš - Grmela, P. Schönkypl, Gajdoš, Kostínek - Boháč (65. Mražík), Kordík (69. Bednář), Adam Kvasnička, Klik - Švábirt (80. M. Schönkypl), Koritar.

SK Sedlec: Hanzal - Bašar, Michalec, Reitinger, Kozel - Borovka, Pavlíček, Peterka, Milan Pešek (22. Anderle, 77. Schacherl) - Kučera, Reindl.

Komentář
 
 
 

Na úvod tohoto reportu ze zápasu je třeba poděkovat Martinu Peškovi, ze jeho precizní poznámky. Pejsi laboruje s poraněným kolenem, přesto spolu s dalšími fanoušky a fanynkami vyrazil do Horní Plané podpořit své spoluhráče.

Ze Sedlce většina hráčů odjížděla v kraťasech, ale v Horní Plané už to na kraťasy rozhodně nebylo. 10 stupňů, déšť a docela podmáčené, ale jinak krásné hřiště. Utkání začalo v poklidném tempu z obou stran a žádné mužstvo se nijak výrazně netlačilo dopředu. Dost míčů se nakopáválo, ale na obou stranách si obranné řady dokázaly poradit.


První šancí byl přímý kop Michalce, který si postavil míč po faulu na Reindla, ale bohužel orazítkoval jen tyč. Poté  byl ve stoprocentni šanci Kučera, ale na hranici pokutového kopu, kdy stačilo trefit poloprázdnou branku, promáchl, míč jen lehce lízl a ten se odkutálel do autu. Sedlec byl lepší a střela Milana Peška z velkého vápna skončila nad. Poté zazlobili i domácí a po průniku ze strany přišla nebezpečná střela, Hanzal však byl na místě.


Po čtvrthodině hry přišel zákeřný faul na Milana Peška. Hráč Plané se mu skluzem snažil vypíchnout balon, ale ten už měl šikovný sedlecký záložník zaseknutý. Soupeř tam byl v tu chvíli jak namalovaný, ale neunesl situaci a Peška nemilosrdně sejmul tvrdým a nesmyslným kopem do kolena. Posila z Netolic i přes veškerou snahu zranění rohýbat musela střídat. Zákrok byl o to víc nesmyslnější, že přišel na půli hřiště. Hráč Plané přesto k obří nevoli sedleckých hráčů viděl za tuto brutalitu pouze žlutou kartu.


Na hřišti se přiostřilo a Michalec brzo také viděl žlutou. Centr Reitingera z 20. minuty nikoho nenašel a i když se oba celky snažily o kombinační hru, bylo k vidění mnoho nepřesností a také dost  podklouznutí. Míč v mnoha případech prostě utíkal fotbalistům od kopaček
.

Mezi 25. a 30. minutou měli domácí tři střely. Dvě skončily vysoko nad, třetí z přímého kopu zachytila dobře postavená zeď. Vzápětí přišel na druhé straně kontr, kdy aktivní Kučera napadal stopera a gólmana Smrčiny. Nakonec se dostal ke střele, ale jeho „šmudlu“ stihl brankář vytěsnit na roh.


O chvíli později předvedl výtečný zákrok Hanzal, ve 40. minutě pak bravurně hlavou v leže zastavil brejk domácích obětavý Kozel. Poté ještě dva nebezpečné centry vyboxoval Hanzal a za stavu 0:0 se šlo do kabin
.

I druhá půle začala opatrně, po pěti minutách ale přišel důležitý okamžik. Hráč Plané, který v 15. minutě zranil Milana Peška, předvedl další ostrý zákrok a rozhodčí ani vteřinu neváhal. Po druhé žluté přišla červená a domácí hráč mazal předčasně pod sprch
y.

Planá ale v deseti nesložila zbraně a byla aktivnější a nebezpečnější. Sedlečtí jakoby si mysleli, že jim vítězství spadne do náruče samo, ale brzy zjistili, že budou muset zabrat. Z velkého závaru po rohu se nic nevyklubalo a Anderle chvíli na to viděl žlutou, když na půli zastavil slibný brejk domácích. Obloha se začala protrhávat a vysvitlo sluníčko, což umožnilo zraněnému stoperovi Hovorkovi pořizovat z tribuny kvalitnější fotky
.

Po hodině hry začali domácí v deseti odpadat fyzicky, čehož využívali hlavně Pavlíček, Peterka a tradičně dobře hrající Borovka, ale stále žádná vyložená šance. Vše rozlouskl v 65. minutě Michalec, který korunoval svůj vynikající výkon na pozici stopera gólem. Postavil se k přímému kopu a vymetl šibenici. Domácí chtěli s výsledkem něco udělat, ale velmi rychle inkasovali podruhé. Pavlíček ve středu hřiště získal míč, vyhnul se dvěma soupeřům a společně s Kučerou pelášil na branku Plané. Když proti němu vystoupil stoper, poslal Kučerovi ideální přihrávku a zkušený útočník si věděl rady. Zbavil se dotírajícího obránce a parádním lobem přehodil gólmana.


Kvalitní výkon předvedl opět i Reindl, který mnohokrát dokázal v těžké situaci podržet míč a vynutit si faul. Ve veliké šanci se po kombinaci s Reindlem a Kozlem ocitl Schacherl, ale tváří v tvář gólmanovi se trochu zalekl a zamířil přímo do brankáře.


V 76. minutě mířila střela domácích nad a vzápětí viděl žlutou kartu Kozel. Hřebíček do rakve Horní Plané zatloukl Peterka. Po rychlém brejku udělal dva hráče Reindl a prakticky přes celé vápno přihrál na osamoceného Peterku, který trefil přesně k tyči.


Hra byla v závěru okořeněna hard core hudbou z baráku nedaleko hřiště a domácí gólman se do jejího rytmu tu a tam zavlnil. Poslední minuty neunesl domácí hráč číslo 13, který nejprve při standardce Plané dal pěstí do hrudníku Michalcovi. Rozhodčí bohužel nemohl nic vidět, protože sledoval míč letící na přední tyč. O chvíli později ten samý hráč neustál vzdušný souboj s Pavlíčkem, situaci neunesl a surově ho nakopl do kolena. Sudí předtím pískal faul a situaci už nechtěl nijak karetně hrotit. 90. minuta přinesla poslední hvizd hlavního arbitra a sedlecký tým si po dobrém výkonu zejména ve druhé půli odváží z Plané všechny tři body.

Aktuální články
KAM - SED 8:3 - Ostudný výkon na závěr

Sedlec se v posledním zápase dostal do situace, ve které být nechtěl. Zápas v Kamenné byl utkáním o poslední místo. Jako po celou jarní...

 
SED - RMV 2:4 - Znovu bez bodů

Velice důležité utkání čekalo na Sedlecké v předposledním kole soutěže, k zápasu dorazil celek Římova, kterého dělily od domácího...

 
DBU - SED 3:2 - Opět prohra o gól

V dalším kole soutěže se představil Sedlec ve velice pěkném areálu v Neplachově, kde hraje letos své domácí zápasy Dolní Bukovsko....

 
DRT - SED 2:3 - Znovu bez bodu
 
SED - SBC 2:3 - Mizerný druhý poločas
 
LKB - Sedlec 3:4 - Otočení nepříznivého skóre
 
SED - BRV 3:0 - Vítězství s nulou vzadu
 
NVS - SED 5:1 - Hororový úvod
 
CDU - SED 6:1 - Notně oslabený Sedlec
 
SED - JNB - 3:3 - Remíza z posledních vteřin
 
Zápasy
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
TJ Sokol Kamenná - SK Sedlec
8:3 (4:1)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS