Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KŘE - SED 1:0 - Střelecká nemohoucnost pokračuje

02.11.2013 | Tomáš Kučera

I bez zraněných hráčů základní sestavy Hovorky a Kučery potřeboval Sedlec po dlouhých pěti zápasech vyhrát, ale znovu se to nepodařilo. V Křemži rozhodl rychlý gól domácích a přestože Sedlec pak měl územní převahu, vyrovnat nedokázal. Za celý říjen dal Sedlec jediný gól a s tím se body sbírat nedají. Výkon v Křemži byl ale mnohem lepší než v minulém domácím zápase, a tak nezbývá, než konečně uspět příště, kdy na Sedlec dorazí vedoucí Větřní.

11. kolo | sobota 02.11.2013, 14:00
 

TJ Sokol Křemže - SK Sedlec

1:0

1:0

Gól: 8. Matějka. Rozhodčí: Mráz - Tůma, Gondek.

TJ Sokol Křemže: Končok – Schober, Filip, Pech, Hajný – L. Rolník (86. Kaňka), Novotný, Chromý, Matějka (90. Stráský) – Fleischmann (61. Linha), Edelman (68. K. Rolník).

SK Sedlec: Hanzal - Michalec - Švec, Reitinger, Kozel - Borovka, Peterka, Pavlíček, Bašar (70. Bedlivý) - Bláha (60. Šindelář), Reindl.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „Pohovory zabraly, hra byla lepší než proti Lhenicím. Bohužel jsme v 8. minutě obdrželi gól, ale pak jsme byli lepší. Měli jsme převahu, Pavlíček trefil tyčku, nutili jsme se do zakončení, létalo to kolem tyčí, gól jsme ale nedali. V příštím kole máme těžkého soupeře, přijede k nám první tým tabulky, Větřní. I když hrajeme doma, nepohrát s lídrem by byl úspěch.(via Českobudějovický deník)

Aktuální články
KAM - SED 8:3 - Ostudný výkon na závěr

Sedlec se v posledním zápase dostal do situace, ve které být nechtěl. Zápas v Kamenné byl utkáním o poslední místo. Jako po celou jarní...

 
SED - RMV 2:4 - Znovu bez bodů

Velice důležité utkání čekalo na Sedlecké v předposledním kole soutěže, k zápasu dorazil celek Římova, kterého dělily od domácího...

 
DBU - SED 3:2 - Opět prohra o gól

V dalším kole soutěže se představil Sedlec ve velice pěkném areálu v Neplachově, kde hraje letos své domácí zápasy Dolní Bukovsko....

 
DRT - SED 2:3 - Znovu bez bodu
 
SED - SBC 2:3 - Mizerný druhý poločas
 
LKB - Sedlec 3:4 - Otočení nepříznivého skóre
 
SED - BRV 3:0 - Vítězství s nulou vzadu
 
NVS - SED 5:1 - Hororový úvod
 
CDU - SED 6:1 - Notně oslabený Sedlec
 
SED - JNB - 3:3 - Remíza z posledních vteřin
 
Zápasy
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
TJ Sokol Kamenná - SK Sedlec
8:3 (4:1)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS