Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘÍ - SED 1:5 - Chvíli trápení, pak koncert

16.11.2013 | Tomáš Kučera

Po vítězství s prvním týmem čekal Sedlec výlet k tomu poslednímu. Přídolí na podzim nezískalo ani bod, ale na svém miniaturním hrbolatém hřišti dlouho vedlo. Až těsně před poločasem srovnal hlavou Šindelář, který pak hned po změně stran vybojoval dvě zakončení Reindlovi, který proměnil a bylo prakticky po zápase. Do konce ještě přidali hezké góly Peterka a T. Kučera a mohlo se jít na dokopnou. Sedlec skončil podzim na vynikajícím 4. místě!

14. kolo | sobota 16.11.2013, 13:30
 

TJ Sokol Přídolí - SK Sedlec

1:5

1:1

Góly a nahrávky: 5. P. Pavlis - 44. Šindelář (Borovka), 46. Reindl (Šindelář), 48. Reindl (Šindelář), 77. Peterka (přímý kop), 86. T. Kučera (Bedlivý). Rozhodčí: Klimeš - Gondek, Granec.

Diváci: 30

TJ Sokol Přídolí: Mittasch - Brož, Josef Písko, Vl. Písko (55. Kofroň), Trávníček - D. Pavlis, J. Štěpánek, P. Pavlis (60. Jaroslav Písko ml.), Jan Písko - Halmich, Karlík.

SK Sedlec: Hanzal - Hovorka - Pešek, Reitinger, Kozel - Peterka, T. Kučera, Pavlíček, Borovka - Šindelář (75. Bedlivý), Reindl.

 
 
 
Ohlasy

Jaroslav Písko, trenér Přídolí: "Od páté minuty jsme vedli a dlouho drželi naději, že konečně zabodujeme. Pak jsme ale dostali v poslední minutě půle gól do šatny, během dvou minut hry ve druhém poločase přidal soupeř další dvě branky – a bylo po zápase."

 
 

Stanislav Šindelář, trenér Sedlece: „Manšaft jsme připravili na zápas tak, aby jej nepodcenil. Na začátku jsme zahodili tři příležitosti, soupeř nám dal gól ze standardky a vedl. Ke konci první půle jsme hlavičkou Šindeláře vyrovnali. Měli jsme převahu, ale neproměňovali jsme šance. Zato na začátku druhého poločasu jsme během minuty a půl dali dva góly, a to nás uklidnilo. Zbytek utkání proběhl v klidu. Přidali jsme čtvrtý a pátý gól, takže jsme podzim završili vítězstvím. Pro Sedlec je úspěch, že jsme do čtvrtého místa, to jsme ani nepředpokládali.“

Aktuální články
KAM - SED 8:3 - Ostudný výkon na závěr

Sedlec se v posledním zápase dostal do situace, ve které být nechtěl. Zápas v Kamenné byl utkáním o poslední místo. Jako po celou jarní...

 
SED - RMV 2:4 - Znovu bez bodů

Velice důležité utkání čekalo na Sedlecké v předposledním kole soutěže, k zápasu dorazil celek Římova, kterého dělily od domácího...

 
DBU - SED 3:2 - Opět prohra o gól

V dalším kole soutěže se představil Sedlec ve velice pěkném areálu v Neplachově, kde hraje letos své domácí zápasy Dolní Bukovsko....

 
DRT - SED 2:3 - Znovu bez bodu
 
SED - SBC 2:3 - Mizerný druhý poločas
 
LKB - Sedlec 3:4 - Otočení nepříznivého skóre
 
SED - BRV 3:0 - Vítězství s nulou vzadu
 
NVS - SED 5:1 - Hororový úvod
 
CDU - SED 6:1 - Notně oslabený Sedlec
 
SED - JNB - 3:3 - Remíza z posledních vteřin
 
Zápasy
Muži A | sobota 15.06.2024, 17:00
TJ Sokol Kamenná - SK Sedlec
8:3 (4:1)
 
Muži B | neděle 26.05.2019, 15:00
SK Sedlec - FC Nové Hodějovice
2:6 (1:3)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Sedlec - kontakt: mistostarosta@sedlec.cz, webmaster: tomas.kucera@esports.cz RSS